Vacatures

Bloggers gezocht!

door 22 augustus 2016 No Comments
Bloggers gezocht

Wij vertellen jou graag over onze ervaringen met de verschillende producten uit ons assortiment. Dat doen wij bijvoorbeeld in de winkels, maar ook in de vorm van de reviews op deze website. Wij staan echter ook graag open voor andermans mening. Daarom gaan wij ons team van bloggers uitbreiden!

Wij zijn op zoek naar fanatieke hardlopers die voor ons nieuwe producten willen testen. Je krijgt van ons om de zoveel tijd een product opgestuurd (dit kan variëren van een paar hardloopschoenen tot een bidonbelt) dat je uitgebreid mag testen. Vervolgens verwoord je jouw ervaring in een blogartikel.

Wat vragen wij?
• Een passie voor en kennis van hardlopen.
• Een goede beheersing van de Nederlandse taal.

Wat bieden wij?
• Een mooi podium om je hardlooppassie te etaleren.
• Verschillende producten die je mag recenseren en zelf mag blijven gebruiken.

Hoe meld je je aan?
Stuur een mail naar Maikel van All4running ([email protected]) waarin je jezelf voorstelt én een review (zo’n 400 woorden) bijvoegt van een hardloopartikel dat je onlangs hebt aangeschaft. In september zul je horen of je bent toegevoegd aan ons team van bloggers.