Op 8 maart is het zo ver. De 45ste editie van de NN CPC Loop. Sta jij dit jaar ook (weer) aan de start?
Natuurlijk kun je niet ongetraind aan de start verschijnen. Om goed voorbereid aan de start te staan kun je bij All4running vier gratis trainingen volgen! Schrijf jij je van te voren in voor de trainingen? Dan ontvang je een gratis trainingsschema voor de door jou gekozen afstand en een hardloopshirt van cadeau!
De trainingen worden gegeven op 11 januari, 25 januari, 8 februari en 22 februari. Wij verzamelen om 09:30 bij de All4running Shoe Advisor in Den Haag.
Het is ook mogelijk om de trainingen te volgen zonder je in te schrijven.
Aanmelden kan via het onderstaande formulier.
Let op! Je dient zelf te zorgen voor de inschrijving voor de wedstrijd.
De inschrijving voor Run to CPC is gesloten.
Wie is trainer Martin Breas?
De training staat onder leiding van Martin Breas. Martin geeft al meer dan 10 jaar training en heeft zich daarbij gespecialiseerd in hardlopen, bootcamp, indoor cycling en yoga. Naast het geven van trainingen vindt hij het zelf ook belangrijk om fit te blijven en zorgt daarbij voor een gezonde geest en een gezond lichaam.
