Skip to main content

Bijlmer Run Clinics

Bereid je optimaal voor op de Bijlmer Run met onze gratis clinics!

Training

In voorbereiding op de Bijlmer run organiseert All4running in samenwerking met Nike en AV Feniks een serie hardloopclinics. Hoe bouw ik een trainingsschema op? Wat moet ik eten voor en tijdens een wedstrijd? Hoe ga ik om met wedstrijdspanning? Deze en nog veel meer vragen zullen aan bod komen tijdens de clinics.

Onder professionele begeleiding van de trainers van AV Feniks kun je schaven aan je looptechniek en Nike is aanwezig met testschoenen. Kortom, alles is aanwezig om je optimaal voor te kunnen bereiden op de Bijlmer run!

Nike

Net als goede training is ook een goede schoen cruciaal om het beste uit jezelf te kunnen halen, maar ook om blessure vrij te blijven.

Daarom zal Nike aanwezig zijn met zowel trainingsschoenen en wedstrijdschoenen om te testen. Ook zullen ze al je vragen over hardloopschoenen kunnen beantwoorden.

Praktische informatie

Datum: 16 februari 2025
Locatie: AV Feniks (Karspeldreef 500, Amsterdam)
Start: 10:00
Einde: 11:30
Thema:
Training richting 5/10/21 kilometer

Datum: 16 maart 2025
Locatie: Atletiekbaan Kraaiennest
Start: 10:00
Einde:
11:30
Thema:
Voeding

Datum: 20 april 2025
Locatie: AV Feniks (Karspeldreef 500, Amsterdam)
Start: 10:00
Einde:
11:30
Thema:
Taperen en wedstrijdspanning