Ons logistieke team zoekt een
Vacatures > Teamlead Logistics Inbound
Ben jij de regisseur van onze goederenstroom?
Krijg jij energie van een feilloos ingericht magazijn en zorg jij dat binnengekomen
goederen razendsnel hun weg naar de voorraad vinden? Bij All4running draait alles om groei en innovatie. Ben jij een analytisch talent dat de volledige regie pakt over onze goederenontvangst en zorgt dat de voorraad altijd klopt? Dan zoeken we jou als Teamlead Logistics Inbound!
Wat ga je doen?
Als Teamlead Inbound ben jij verantwoordelijk voor de operationele regie en optimalisering van de goederenontvangst.
• Systeemleiderschap: Je bent de key-user van ons WMS (Picqer) en ziet toe op een foutloze inslagregistratie en strikte scan-discipline.
• Planning & Forecast: Je stelt de personeelsplanning op, waarbij je 4 tot 6 weken vooruitkijkt om piekbelastingen op te vangen.
• Procesbewaking: Je slaat de brug tussen de fysieke ontvangst en de
administratieve afhandeling van inkooporders in het systeem.
• Teammanagement: Je werft, coacht en motiveert jouw team (4-8 medewerkers) om de inbound-KPI’s elke dag weer te behalen.
Wie zoeken wij?
Voor deze rol zoeken wij een procesmatig sterke leider die besluitvaardig is en rust brengt in de operatie.
• Niveau: Je beschikt over een MBO+/HBO werk- en denkniveau met ervaring in een logistieke omgeving.
• Analytisch: Je bent cijfermatig sterk en hebt ervaring met planningssystemen zoals Dyflexis en WMS-software.
• Zelfstandigheid: Je bent proactief in het regelen van de personele bezetting en schuwt eigen initiatief niet.
• Communicatie: Je onderhoudt goede contacten met je team en andere afdelingen zoals Inkoop.
Wat bieden wij?
Een uitdagende managementrol in een sterk groeiende organisatie met de ambitie om de grootste running specialist in Europa te worden.
Leuke werksfeer met gepassioneerde en sportieve collega’s.
Korting op de producten die we bij All4running verkopen én startbewijzen voor diverse hardloopevenementen.
Kosteloos gebruik maken van onze eigen All4sports Gym.
Een startsalaris vanaf €3000,- op basis van 38 uur.
Pensioenregeling
Een functie met veel eigen verantwoordelijkheid en ruimte voor procesverbetering.
Reiskostenvergoeding, vanaf 12,5 km enkele reis woon-werk.
Werken bij All4running
Liefde voor de sport en voor hardlopen in het bijzonder. Dat is wat ons bij All4running drijft. Onze winnaarsmentaliteit gecombineerd met onze vakkennis maakt dat wij als hardloopspecialisten altijd streven naar het aanbieden van de beste producten. Maar met dat alleen nemen we geen genoegen. Die specialistische producten van hoge kwaliteit bieden we aan met de beste service. Die service naar de hardloper, onze vakkennis en liefde voor de loopsport voeren bij ons daarom altijd de boventoon. Zowel in onze winkels, in onze webshop als binnen ons team.
Sollicitatieprocedure
Heb je vragen over deze vacature?
Neem contact op met Frank Warnars (Tribelead Logistics)


