Dynafit Trail Graphic Dames

Vanaf: € 0,00
Nog even geduld, dit product kan besteld worden vanaf 24-02-2025
  • De Dynafit Trail Graphic is jouw ideale schoen wanneer je op zoek bent naar een betrouwbare allround trailschoen. Dit model typeert zich om zijn veelzijdige karakter; alle afstanden en type trainingen kunnen voltooid worden met deze allrounder. Dé trailschoen voor elk type trail!

    Tussenzool

    De tussenzool bestaat uit Speedlite-foam en overtuigt door zijn maximale demping en comfort. Het absorbeert schokken op het lichaam en vermindert zo de vermoeidheid. Vergeleken met traditionele EVA-tussenzolen is de nieuwe constructie merkbaar lichter en bespaart daardoor energie. Dit lichtgewicht foam is speciaal ontworpen om jouw run zo comfortabel mogelijk te laten verlopen, ongeacht de afstand. Het is een relatief zacht foam met een goede energie teruggave.

    Bovenwerk

    De schoen is zeer ademend dankzij het bovenwerk van jacquard-mesh. Dit materiaal is voorzien van getextureerde garen dat zweet laat ontsnappen en de voeten koel houdt. Omdat het mesh elke stap van de voet volgt, biedt het comfort en ondersteuning.

    Slijtzool

    Vibram XS-Trek technologie in de slijtzool biedt de perfecte balans tussen grip en duurzaamheid, waardoor het ideaal is voor diverse ondergronden. De technologie is ontworpen om responsief te zijn op onvoorspelbaar terrein en biedt tegelijkertijd stabiliteit en comfort. De Trail Graphic heeft noppen van 3.5 mm lang. Verzeker je van de Dynafit Trail Graphic en begin binnen enkele dagen met het verkennen van de trails!
  • Artikelnummer: 08-0000064114-0925
    Artikelgroep: Trailschoenen
    Kleur: Zwart
    Geslacht: Dames
    Merk: Dynafit
    Schoentype: Neutraal
    Offset: 6 mm
    Gewicht: 220 g
Vind de juiste hardloopschoenen chevron-right
Click here to visit our Shoe Advisor