adidas Terrex Agravic 4 Heren

Vanaf: € 0,00
Onze klanten geven ons een 4.5 / 5
  • Klaar voor een uitdagende trailrun? Dan zal de adidas Terrex Agravic 4 de schoen zijn die je zoekt! Deze schoen is gemaakt om veel hoogtemeters te trotseren en uitdagende ondergronden zoals blubberpaden of trails met veel keien te belopen. Deze technische trailschoen schikt zich voor zowel de lange- als korte trailruns. Dé schoen wanneer je een uitdaging te wachten staat!

    Tussenzool

    Het Lightstrike-foam in de tussenzool zorgt voor goede demping en energieteruggave tijdens het hardlopen. Het foam zorgt voor een super comfortabel gevoel onder de voet.

    Bovenwerk

    Het bovenwerk van mesh zorgt ervoor dat de Terrex Agravic 4 zeer luchtdoorlatend is.

    Slijtzool

    De Premium Continental™ Rubber-slijtzool voorkomt dat je uitglijdt op zowel droog als nat terrein en bijt zich vast in de ondergrond. De Terrex Agravic 4 heeft diepe noppen van 4.5 mm lang, speciaal voor modderige en technische trails.Koop vandaag de adidas Terrex Agravic 4 en begin snel aan je volgende trailavontuur!
  • Artikelnummer: KJ8875
    Artikelgroep: Trailschoenen
    Collecties: adidas Terrex Agravic
    Kleur: Blauw
    Geslacht: Heren
    Merk: adidas
    Schoentype: Neutraal
    Demping: Gemiddeld
    Voorvoethoogte: 26 mm
    Hielhoogte: 34 mm
    Offset: 8 mm
    Responsiviteit: Gemiddeld
    Ondersteuning: Gemiddeld
    Gewicht: 277 g
    Lengte Trailnoppen: Medium (3,1 – 4,5 mm)
    Type Trail: Allround trail
    Breedte: Normaal
    Gewicht Schoen: 200-300 gram
    Stack height: 30-40mm (hoog)
Vind de juiste hardloopschoenen chevron-right
Click here to visit our Shoe Advisor