PowerBar sportvoeding
-
Powerbar Recovery Max Raspberry 1.2kg Prijs € 45,95 Unit price measure € 38,29 / kilo -
Powerbar Isoactive Red Fruit Punch 600g Prijs € 15,90 Unit price measure € 26,50 / kilo -
Powerbar Isoactive Red Fruit Punch 1320g Prijs € 28,90 Unit price measure € 21,89 / kilo -
Powerbar Protein Plus Bar Lemon Cheesecake 55g Prijs € 2,59 Unit price measure € 47,09 / kilo -
Powerbar Protein Plus 30% Bar Vanilla Caramel-Crisp Prijs € 2,59 Unit price measure € 47,09 / kilo -
Powerbar Protein Plus Bar Chocolate 55g Prijs € 2,59 Unit price measure € 47,09 / kilo -
Powerbar Hydrogel Mojito 67ml Originele prijs € 2,79 Prijs € 2,34 Unit price measure € 34,93 / liter -
Powerbar Hydrogel + Caffeine Cola 67 ml Originele prijs € 2,79 Prijs € 2,34 Unit price measure € 34,93 / liter -
Powerbar Powergel Salty Peanut 41g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 50,98 / kilo -
Powerbar Powergel Tropical Fruit 41g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 50,98 / kilo -
Powerbar Powergel Lemon-Lime 41g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 50,98 / kilo -
Powerbar Powergel Vanilla 41g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 50,98 / kilo -
Powerbar Powergel Strawberry-Banana 41g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 50,98 / kilo -
Powerbar Natural Protein Bar Salty Peanut Crunch Prijs € 1,89 Unit price measure € 47,25 / kilo -
Powerbar Natural Protein Bar Banana Chocolate Prijs € 1,89 Unit price measure € 47,25 / kilo -
Powerbar Powergel + Caffeine Black Currant 41 g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 50,98 / kilo -
Powerbar Powergel + Caffeine Green Apple 41 g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 50,98 / kilo -
Powerbar Powergel Red Fruit Punch 41g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 50,98 / kilo -
Powerbar Powergel Mango-Passionfruit + Caffeine 41 g Originele prijs € 2,49 Prijs € 2,09 Unit price measure € 31,19 / liter -
Powerbar Energize Bar Banana Punch 55g Prijs € 2,69 Unit price measure € 48,91 / kilo -
Powerbar Energize Bar Chocolate 55g Prijs € 2,69 Unit price measure € 48,91 / kilo -
Powerbar Multiflavour 3-pack Electrolyte Tabs Prijs € 11,95 Unit price measure € 94,84 / kilo
Er ging iets mis bij het laden.